ceština   anglish   deutsh
Home »  produktové skupiny

Mikrovlnné spoje


Laserová pojítka


ASIC a FPGA


Moduly pro monitorování a řízení


Antény


Embedded systémy


Komponenty pro inteligentní stavby


Zabezpečovací systémy


Zpracování obrazu


Software


Zakázkový vývoj


Testování a verfikace softwaru, simulace

Mikrovlnné spoje

Společnost nabízí mikrovlnné spoje pro pásmo 10,5 GHz i pro licencovaná pásma. Mikrovlnné spoje jsou nabízeny ve dvou produktových řadách IKATA a BERYL. Produktová řada IKATA zahrnuje nejnovější mikrovlnné spoje vyvinuté a vyráběné společností IKT Advanced Technologies s přenosovou kapacitou do 100 do 300 Mbit/s pro volná a licencovaná pásma se šířkou kanálu 28 MHz a s přenosovou kapacitou až 1,2 Gbit pro licencovaná pásma s vyšší šířkou kanálu. Všechny mikrovlnné spoje řady IKATA jsou řešeny jako kompaktní zařízení odolná proti povětrnostním vlivům.Pro volné pásmo 10,6 GHz jsou v této produktové řadě určeny mikrovlnné spoje IKATA Link 1000-Q, IKATA Link 2000-Q a IKATA Link 3000-Q.

Moduly pro monitorování a řízení

Moduly pro monitorování a řízení jsou univerzální moduly realizované jako embedded systémy, které je možné zabudovat do vlastního zařízení a stávající firmware doplnit aplikačním firmware dle potřeby. V současné době společnost nabízí v této skupině produktů univerzální řídicí modul IKT-UCM.

Laserová pojítka

Společnost nabízí plně duplexní laserová pojítka produktové řady IKT LaserCom a simplexní laserová pojítka řady IKT Light-S. Laserová pojítka IKT LaserCom s přenosovými rychlostmi až 1 Gbit, duplexním provozem a s dosahem až 2 km jsou vhodným řešením pro městskou zástavbu i členitý terén.

ASIC, FPGA

Společnost IKT Advanced Technologies se zabývá návrhem, vývojem a verifikací zakázkových integrovaných obvodů.

Většina námi vyvíjených projektů je postavena na architektuře Xilinx v jazyce VHDL.

Zabezpečovací systémy

Naše společnost provádí výzkum a vývoj nových čidel, ústředen a vyhodnocovacího softwaru pro zabezpečovací systémy. Orientujeme se především na sběr dat a jejich přenos bezdrátovou radiovou trasou k pultu centrální ochrany. Součástí systému může být i automatické rozpoznávání a sledování objektů pomocí kamery (např. sledování pohybu osob, automatické přečtení SPZ atd.)

Antény

Podle přání zákazníka navrhujeme antény dle zadaných parametrů pro libovolné pásmo, pro malé i velké vzdálenosti a jakéhokoliv tvaru. Specialitou jsou antény pro památníky a historicky významné budovy, kde je žádoucí co nejméně nápadná anténa.

Novinky
Přestěhování webu
15.6.2009 byly webové stránky IKT Advanced Technologies přestěhovány na jiný server.
Nové webové stránky
9.2.2008 byly spuštěny nové webové stránky IKT Advanced Technologies.Poslední aktualizace:
17.06.2009, 03:47

 

IKT Advanced Technologies
Píseckého 19
150 00 Praha 5

tel.: +420 242 413 030-21
fax: +420 251 562 415
mobil:+420 603 477 902
http://www.ikt.cz
e-mail:info@ikt.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

 

© 2007-2009 IKT Advanced Technologies s.r.o.