ceština   anglish   deutsh
Home

Mikrovlnné spoje


Laserová pojítka


ASIC a FPGA


Moduly pro monitorování a řízení


Antény


Embedded systémy


Komponenty pro inteligentní stavby


Zabezpečovací systémy


Zpracování obrazu


Software


Zakázkový vývoj


Testování a verfikace softwaru, simulace

Služby

Společnost IKT Advanced Technologies nabízí klientům řadu služeb v oblasti podpory produktů, projektování a montáže telekomunikačních zařízení a zařízení pro inteligentní budovy, v oblasti verifikace a testování zakázkových integrovaných obvodů (ASIC), telekomunikačních zařízení, robotických systémů, zabezpečení systémů a software. Mimo jiné nabízíme partnerským společnostem kompletní zajištění procesu výroby elektronických zařízení.

Specifikace nabízených služeb:

Generická podpora vlastních produktů

Poskytujeme podporu k vlastním produktům. Kromě generické podpory zahrnující náhradu komponent vyráběných produktů a podporu v oblasti vzdálené správy zařízení, která je nabízena bezplatně, nabízíme i rozšířenou placenou podporu dle požadavků klienta.

Testování telekomunikačních zařízení

Poskytujeme služby v oblasti testování telekomunikačních zařízeních a jejich částí.

Verifikace činnosti a návrhu zakázkových integrovaných obvodů

Poskytujeme služby v oblasti verifikace návrhu a testování zakázkových integrovaných obvodů

Testování bezpečnosti softwaru / hardwaru

Poskytujeme služby v oblasti testování zabezpečovacích systémů. Poskytujeme služby v oblasti testování zabezpečení software. Udělení vlastního certifikátu o úrovni zabezpečení.

Organizace výroby elektronických zařízení

Tuzemským i zahraničním investorům nabízíme zajištění procesu výroby elektronických zařízení, včetně vytvoření potřebné dokumentace a zajištění požadovaných výstupních kontrol kvality. Tuto službu lze kombinovat se službami zakázkového vývoje a aplikovaného výzkumu. Máte hotové zařízení a potřebujete zajistit jeho výrobu? Máte představu o elektronickém zařízení a potřebujete jej vyvinout a zajistit jeho výrobu? V obou případech je tato služba určena právě pro vás.

Projektování

V rámci komplexního přístupu k zakázkám nabízíme klientům vytvoření projektové dokumentace pro výstavbu stožárů a pro montáže telekomunikačních zařízení na budovách.

Montáže telekomunikačních zařízení

Partnerským společnostem a klientům nabízíme služby v oblasti montáže telekomunikačních zařízení vyráběných společnosti IKT Advanced Technologies,s.r.o.

Montáže komponent pro inteligentní budovy

Partnerským společnostem a klientům nabízíme služby v oblasti montáže elektronických zařízení pro inteligentní budovy vyráběných společnosti IKT Advanced Technologies,s.r.o. a komunikačních linek pro tyto stavby.

Studie proveditelnosti, posuzování projektů

Nabízíme vyhotovení studií proveditelnosti k projektům výzkumu a vývoje v oborech: elektronika, telekomunikační systémy, embedded systémy, automatizační technika, robotika, informační systémy, aplikační software na platformách Unix, Linux, FreeBSD, MS Windows. Nabízíme služby posuzování již zpracovaných projektů nebo studií. Máte studii řešení a potřebujete posoudit kvalitu, komplexnost či rozpočet navrhovaného řešení? pak je tato služba určena právě pro Vás.


Novinky
Přestěhování webu
15.6.2009 byly webové stránky IKT Advanced Technologies přestěhovány na jiný server.
Nové webové stránky
9.2.2008 byly spuštěny nové webové stránky IKT Advanced Technologies.Poslední aktualizace:
17.06.2009, 03:47

 

IKT Advanced Technologies
Píseckého 19
150 00 Praha 5

tel.: +420 242 413 030-21
fax: +420 251 562 415
mobil:+420 603 477 902
http://www.ikt.cz
e-mail:info@ikt.cz

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

 

© 2007-2009 IKT Advanced Technologies s.r.o.